• 0255/530.383 / 0255/530.968
  • liceulotelurosu@gmail.com
  • Str. Republicii, Nr. 10, Loc. Otelul Rosu

Absolventi

Clasa a XII-a M.I.‎
Diriginte: Ana-Maria Dragomir

ALBAI I. COSMIN – TRANDAFIR
BUŢĂ I. ADRIANA CRISTINA
BUZURIU E. GEORGE LUCIAN
CÎMPUREANU I. GILBERT- DAN‎
DRAGOMIR I. CLAUDIU – MĂDĂLIN
DUMITRESC C.M. CECILIA – GRAŢIELA
GĂINĂ P. PETRONEL – SORIN
GRAFENBERGER I. ANDREAS
HINOVEANU D.L. LAVINIA
HINOVEANU V. OCTAVIAN
IUHASZ M. PATRICIA
JURA C. ANDREI
KROCOŞ V. LORENA – MARI
KUHN S.D.ANNE – MARIE ‎
LUCACIU V. STEPHANIE – ANDRADA
MANEA I. GABRIELA – ANAMARIA
MUTAŞCU LAVINIA BRÎNDUŞA
NASTA C.V. LAURA – CRISTINA
ONICA R.S. LUCIAN – BENIAMIN
POPESCU I. AURICĂ – ELVIS
ROMÂNU I. BIANCA – IONELA
STANCIONI D.S. EMANUEL – SORIN‎
SUMANARIU G. ADRIAN
SURCEL G. LAURA – LARISA

Clasa a XII-a S.N.‎
Diriginte: Baranyi Mirela

ANTICA I. GEANINA – IULIA
BABA R. SILVIA – NATALIA
BORONTIŞ C.O. ARIANA – ANDREEA
BUGARIU I. LUCIANA – VIORICA
COZMA V. FLORIN – ADRIAN
DANCIU I. SORINA – MARIANA‎
DĂBUCEAN S. TRANDAFIRA
DUMITRESCU D. ALIN – DANIEL
FUIOREA BOGDAN VASILE
GAVRILĂ N. NICOLETA
GEMĂNARIU N. TRAIAN NIKO
HOLLOŞ Z.C. FRANCISK – ROLAND
HUNIADE I. MĂDĂLINA – ROXANA ‎
LAŢCU N. BERNADETHE
MALOŞ C. ALEXANDRU-LUCIAN
MATEI V. VIORELA – NICOLETA
MÂŢU L. LAURENŢIU – SERGIU
MÜLLER I. SARA – ERIKA‎
MUNTEANU DANIEL IONEL
NEDELONI F. FLORINA MĂDĂLINA
OLAH I.Ş. IULIA ALEXANDRA CONSTANTINA
PETCU I.C. ADNANA – MIHAELA
PUIU P.D. LAURENŢIU – DANIEL
RADU G. ELISABETA – ARIANA
RADU P. GEANINA – DIANA
REITMAYER A.D. RALUCA CĂTĂLINA
STANCA D. DANIEL
SUCIU A. ADRIAN LAURENTIU
ŞERBAN N. NICOLAE – MENUŢU
TCACIUC N.S. SERGIU – AURELIAN
TRUŞCĂ E. EMANUEL
TUDOSIE I.M. FABIAN – ANDREI

Clasa a XII-a Uman – Filologie ‎
Diriginte: Neagoe Rodica

BIRAU L.ALEXANDRU
BÎRSAN P. ARIANA-PETRONELA
BUNEI N. ANTONIE – LIVIU‎
CAPEŢI N. MENUŢA – DANIELA
CĂCIULAT S. ALEXANDRA – SORINA
CHERLEA G. ALEXANDRU – GRIGORE
CHIRIAC O. KARINA – ŞTEFANA
CIOICĂ C.L. DANIELA – LETIŢIA
CONIOŞI S.S. NAOMI – LAURA
CONSTANTINESCU I. LAVINIA – FLAVIA
DANCI D. MARIUS – DUMITRU
DANCU V. ADRIANA – NICOLETA
DOCHIA M. DIANA – ANDREA
DULGHERU M. MARIANA – DORIANA
GĂINĂ I. ROXANA – ANDREEA
GHIDINECI N. MARIA – NICOLETA‎
GUŢAN S. IONUŢ – ALEXANDRU
IACOV I. MIHĂIŢĂ – GABRIEL
ILIESCU I. COSMIN
JURA S. CLAUDIU
MÎRZAN E. ALEXANDRA – SIMONA‎
MÎŢU P. ALIN – CRISTIAN
MÎŢU I.L. ANDREEA
NEGRILA M. LARISA VALENTINA
OBREJAN P. PATRICIA – GIORGIANA
PARIŞI C.E. ANDREEA – DANIELA
PAŞITONIU N. LAVINIA
PERESCU I. LUIZA – GEORGIANA
PITICA C. DARIAN-CRISTIAN
RADU A. ANDREEA
STOICHINĂ G. GEORGIANA
TUDURACHI G. GEORGIANA – DIANA
UNGUREANU I.C. CRISTINA

Clasa a XII-a Mecanic
Diriginte: Nasta Corina

ALBONI A. CRISTIAN – MIRCEA
BELCEA C. GEORGETA – ANDREEA
BENCHEA M. ELENA
BISTRIAN M. MIHAI – FLORIN
BOUROŞU Ş. ANDREI
CIOBANU P. PETRICĂ – ANDI
COLCEAR COSMIN GIOVANI
HOMICEANU SERGIU MIHAI
HORVATH M.I. OTTO – PETRU
MICŞA N. DANIEL – NICOLAE
MUNTEAN D. FLAVIU – CRISTIAN
MUNTEANU Ş. ALEXANDRA
OBREJAN N. ALION – ŞTEFAN – FLORIN
RADU I.N. RUBEN CĂTĂLIN
RADU LAURA GABRIELA
RADU ALINA
RUVILĂ CORNELIU
SCHIPOR C.I. DANIEL
SUCIU G.A. RAFAEL GABRIEL
TURCOMAN F. FLORIN-ANDREI

Clasa a XII-a Electromecanic
Diriginte Bobirsc Dan

ARDELEAN I. BENIAMIN
BISTRIAN M. M. MARIUS – LAURENTIU
CALINA C. SAMUEL
CIUCA D. ANDREI – TOMY
COSMIN M. CRISTIAN – BENIAMIN
DAIA A. DANIEL SAMUEL
DRAGOMIR E. BOGDAN
DRINOVAN D. C. ALEXANDRU – ROMICA
FLORIAN A. I. ARIANA – PATRICIA
IENEA N. D. BENIAMIN
KNOLCZ I. PETER – ALEXANDRU
MUNTEAN A. ALEXANDRU – CALINUT
ONICA S. D. IOSIF – ANDREI
OPIRLESC F. IONUT
RACA A. SEBASTIAN – ADRIAN
RADU A. N. ALEXANDRU
RADU P. EMANUEL
RADU FLORENTIN NATANIEL
SARBU M. IOAN
VELCELEAN D. DAIANA

Clasa a XII-a Turism si Alimentatie ‎
Specializare: Tehnician in Gastronomie
Diriginte: Vladu Elena

ALBESCU Ş. CRISTIAN – EMANUEL
BACIU G. SIMONA
BOGHIAN V. DANIELA
BOKOR B. FLAVIU – DORIN
BUGAR R. ANDREEA – MARIA
BUGNERIU M.M. ALEXANDRA – VALENTINA
CODEA L. AURELIA – OLIVIA
COMAN G. MARIA – NIŢA
CORNEAN T. TIMEEA – CRISTINA
DIACONU D. MIHAELA
JEBELEANU N. DENISA – PAULA
JURA I. CRISTINA
MĂRGELU V. ISABELA
MIHAILONI I. LOREDANA
NEGREANU C. ANDREI CONSTANTIN
ORBULESCU P. MARIANA
POHRIB T. ESTERA – CĂTĂLINA
PUKANSKY A. DAMARIS
PUKANSKY A. LIDIA
RĂNESCU A. ADRIANA – IONELA
RUVILĂ N. NICOLAE – CRISTIAN
TEMEŞ SORINA ANDREA

Clasa a XIII-a A
Specializare ‎Tehnician Mecanic pentru Intretinere si Reparatii

BABEU PETRIŞOR
BALULESCU C. ADRIAN DANIEL
BUTA D. ION VALENTIN ‎CRISTIAN
CURELAR C. BOGDAN MIREL
DAVID P. VICTOR NICOLITA
DIACONU D. DAN DANIEL
GASPAR I. IONELA RACHELA
GHEORGHESCU D. GICA
MICSA P.C. DAN ALEXANDRU
MINCU R. ADELA
OLARIU G. MIHAIL FLAVIAN
TAMASILA G.L. AMADEUS ADIN
VUC GHEORGHE NICOLAE

Clasa a XIII-a B
Specializare: Tehnician Electromecanic
Diriginte: Toader Romulus

ANDOR P. ANDREI CIPRIAN
ANGHEL I. ADELIN AMBROSIE
AVRAMESCU I. NICOLAE
BLIDARIU I.L. DANIEL LUCIAN
BLIDARIU N. IOSIF COSMIN
BULIGAN M.ANCUTA IULIA
CARACIUC N. DRAGOS NICOLAE
COVRIG P.I. PETRU IONUT
DANCĂ M. ANDREI
GAINA M. ADRIAN NICUSOR
GROZA N. MIHAITA NICUSOR
IFTODE DANIEL ANDREI
ILIONI O.M. MARCEL
LOHAN P. RICHARD ‎ALEXANDRU
MARINESCU V.G. ADRIAN
MIHUŢ N. MIRCEA CRISTIAN
MOLDOVAN V. ALEXANDRU
ONICA S.D. GABI DANIEL
PEŞTEREAN I. CORNELIU ILIE
RADU V. SAMUEL SEBASTIAN
RAT I.V. IONUŢ ADRIAN
VĂRGATU V. ALIN MIHAIL

Clasa a XIII-a C
Tehnician in Gastronomie ‎
Diriginte: Bogdan Magda

ANGHEL I. CAMELIA
BALAJ LARISA MIHAELA
CUCU I. FLORENTINA MIHAELA
HOCA P. CLAUDIA MAGDALENA
HURJUI M. DANIEL AUREL
MIRCEA N.V. ANGHEL
MOLDOVAN V. ALEXANDRA
NOROCEL C. ALEXANDRA
PALCU N. LAURA MARIA
PATRUICA P. RARES AURELIAN
PREUTESEI P. GHEORGHE
RADU I.N. ILENUTA
SIMON M. FIVIA CRISTINA
TECU S. DIANA
TIBA D. ALIN FLORIN
TIMIS G. MIRELA ANDREEA
TIRISI S.A. SORINA ANAMARIA
VASILE G. SAMUEL TRAIAN

Clasa a XIV-a Seral Ruta Progresiva
Diriginte: Florescu Claudia

ALBONI MIREL MOISE
BĂLĂNESCU V. CIPRIAN
BOUAR M.MARIUS
CARŢU IOAN NICUŞOR
CIURAR P. ALINA PETRUŢA
ESANU CRISTI IULIAN
FALAITAR V. EUGEN DORIN
FISTOGEANU G. ADRIANA IULIA
MÎŢU I.D. ALIN MIHAI
RADUTI I. PETRU CATALIN
STAN V. MARIA DANIELA
ŞEICO I. ALINA IONELA
ŞTEFĂNESCU I. IULIAN NICOLAE
TĂMĂŞILĂ M. PETRU CĂLIN
TELCIAN C. GAVRILA PAVEL
TODINCA ANCUTA IOANA
TODINCA I. IONEL LAURENŢIU
TIMIS IONELA